Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym m.in do wyważania i montażu kół osobowych, dostawczych, terenowych dla obręczy o średnicy do 26”(stal) i 24” (stopy lekkie) oraz obsługi kół motocyklowych.  Obsługujemy ogumienie typu Runflat, off-road, koła nieprzelotowe. Posiadamy myjkę do kół, wytwornicę azotu, naprawiamy opony metodą na zimno, przechowujemy opony oraz całe koła w naszym magazynie.

Prowadzimy sprzedaż opon, felg i akcesoriów dedykowanych jak np: czujniki TPMS, zawory ukryte, zawory stalowe dedykowane do samochodów o wysokich osiągach, zestawy zabezpieczające (antykradzieżowe) do felg OE oraz z rynku wtórnego i inne.

Jesteśmy bezpośrednim partnerem koncernu Bridgestone, dzięki czemu możemy oferować Państwu szeroką gamę opon marek Bridgestone, Firestone, oraz Dayton w atrakcyjnych cenach, a także umożliwić uczestnictwo w cyklicznych promocjach organizowanych przez producenta.

Oferujemy rówież opony innych znanych i sprawdzonych producentów starając się, aby nasza oferta była konkurencyjna.

Oferujemy nowe czujniki TPMS, wraz z programowaniem, a także diagnozujemy sprawność czujników TPMS za pomocą urządzenia diagnostycznego Mamy mozliwość zaprogramowania sporej gamy czujników dostępnych na rynku. 

Na miejscu posiadamy szeroki wybór zestawów naprawczych, które stosujemy w przypadku uszkodzonego zaworu czujnika ciśnienia (brak konieczności zakupu nowego).

Należymy do międzynarodowej sieci serwisów samochodowych Firststop, co pozwala nam cały czas podnośić kwalifikacje poprzez uczestniczenie w szkoleniach oraz spotkaniach branżowych. Przynależności do sieci Firststop potwierdza wysoki standard wykonywanych przez nas usług.

--
© Copyright 2023 Netcar SERWIS. Szablon: QuanticaLabs