• 2014-01-30
  • Krystian

Zdiagnozuj błędy za 1zł! - promocja

Hella Gutmann Solutions

Już w lutym zapraszamy na profesjonalną diagnostyka komputerową w specjalnej promocji dla Państwa. Za symboliczną złotówkę wykonamy dla Państwa test diagnostyczny.

Przy pomocy testera firmy Hella Gutmann Solutions możemy odczytać oraz zinterpretować wszelkiego rodzaju kody błędów pojawiające się w Państwa samochodzie. Poza najczęściej odczytywanymi kodami usterek nasze urządzenie dostarcza informacji na temat funkcji komponentów, skutków usterki oraz jej przyczyn w danym pojeździe. Pomogą one w szybkim znalezieniu przyczyny usterki i w ewentualnym usunięciu jej na Państwa życzenie. Diagnostyka dokumentowana jest wydrukiem, który Państwo po wykonanej usłudze otrzymają.

Uwaga: Kasowanie błędów, inspekcji olejowych i usuwanie ewentualnie wykrytych usterek jest osobną usługą i jest dodatkowo płatne. Usuwanie podstawowych błędów/inspekcji kosztuje z dodatkową zniżką w lutym 69zł brutto. Co ważne jednak – kolejna kontrolna diagnostyczna (w terminie maksymalnie 14 dni) wykonywana jest dla Państwa gratis. Pozwala ona stwierdzić, czy błędy, które zostały usunięte pojawiły się ponownie i mają charakter permanentny czy już się nie pojawiają i nie jest wymagana interwencja mechanika.

ZAPRASZAMY!

 

© Copyright 2024 Netcar SERWIS. Szablon: QuanticaLabs