• 2014-04-02
  • Justyna

Oleje MPM już w Polsce!

Doskonałe oleje holenderskiego koncernu w naszej ofercie.

mpm_olejMPM International Oil Company to wiodący holenderski dostawca olejów i innych płynów eksploatacyjnych w krajach Beneluksu dla branży Automotive.  Ta dobrze znana na Zachodzie marka, mocno zaangażowana w motorowe sporty wyczynowe wchodzi w marcu 2014 na rynek polski oferując swoją doskonałą jakość również polskiemu konsumentowi!

Firma NetCar Serwis jest oficjalnym dystrybutorem MPM w Polsce. Tutaj mogą Państwo nabyć produkty segmentu premium, o bezkompromisowej jakości potwierdzonej certyfikatami i homologacjami producentów pojazdów w atrakcyjnej cenie.

Produkty MPM spełniają wszelkie normy, a ze względu na swą wysoką jakość- szereg z nich certyfikowano jako odpowiedniki oryginalnych produktów fabrycznych. Nie ma w tym nic dziwnego: MPM to jakość wywodząca się z najlepszych i prestiżowych baz olejowych od Petronasa, czy Nippon Oil.

Oferta MPM imponuje zakresem. Bogaty asortyment pokrywa w 98% zapotrzebowanie na płyny eksploatacyjne stosowane w nowoczesnych samochodach osobowych, dostawczych, ciężarowych, a także w motocyklach, maszynach budowlanych i rolniczych, quadach, pojazdach zabytkowych i innych.

Tutaj znajdą Państwo więcej szczegółów

MPM TO GWARANCJA PRAWIDŁOWEJ EKSPLOATACJI TWOJEGO POJAZDU!
WYPRÓBUJ I PRZEKONAJ SIĘ SAM!

 

MPM_do_aut_zabytkowych

© Copyright 2024 Netcar SERWIS. Szablon: QuanticaLabs