• 2013-11-22
  • Justyna

Zniżki dla zarejestrowanych Klientów!

Same korzyści z rejestracji na naszej stronie :)

Przypominamy, że osobom, które założą konto na naszej stronie http://www.netcar-serwis.pl/strefa_klienta udzielamy każdorazowo 10% rabatu na wykonywane u nas usługi (pełen zakres).

Dzięki rejestracji będziemy mogli identyfikować Państwa jako Stałych Klientów i oferować dodatkowe zniżki na kolejne usługi oraz pierwszeństwo w akcjach promocyjnych.

Konto umożliwia zarządzanie danymi i wgląd we wszystkie informacje związane z odbytymi wizytami serwisowymi, zakupami i kosztami, rezerwacjami, wystawionymi dokumentami czy przechowalnią. Wizyty powiązane są z konkretnym pojazdem, jeśli więc posiadają Państwo więcej niż jedno auto-łatwiej będzie kontrolować koszty każdego z samochodów. Dodatkowym ułatwieniem dla Zarejestrowanych jest brak konieczności wprowadzania danych po zalogowaniu – formularze rezerwacji, kontaktu itd. są zawsze domyślnie wypełnione, co oszczędzi Państwa czas. W Strefie Klienta udostępnimy też specjalnie dla Was dodatki cieszące zarówno oczy (np. tapety) jak i kieszeń (kupony rabatowe, które można wykorzystać we własnym zakresie lub przekazać bliskim).

Jednocześnie zapewniamy, że Państwa dane nie są przekazywane żadnym innym podmiotom i wykorzystywane są jedynie w celu przekazywania informacji związanych z wykonywanymi u nas usługami oraz akcjami promocyjnymi naszego serwisu.

Zapraszamy!
Zespół NetCar Serwis

 

© Copyright 2023 Netcar SERWIS. Szablon: QuanticaLabs