• 2013-12-16
  • Justyna

Promocje gwiazdkowe!

U nas znajdzesz praktyczne prezenty na Mikołaja :)

PROMOCJE GWIAZDKOWE GRUDZIEŃ 2013  - U NAS ZNAJDZIESZ PRAKTYCZNE PREZENTY NA MIKOŁAJA :)

Kupony upominkowe dla zmotoryzowanych - jeśli nie masz pomysłu na prezent pomożemy przygotować coś praktycznego :)
Na ZAMÓWIENIE przygotujemy kupon upominkowy o określonej przez Ciebie wartości, który podarujesz bliskiej osobie do wykorzystania w naszym serwisie na usługi bądź towary, jakie znajdują się w naszej ofercie.

Kontrolna diagnostyka komputerowa gratis - jeśli wykonasz u nas usługę komputerowej diagnostyki Twojego pojazdu wraz z kasowaniem błędów - kolejny test diagnostyczny wykonamy gratis. Pomoże on stwierdzić, czy błędy nadal występują, a wykryte usterki mają charakter permanentny.

"Wymień komplet opon - diagnostyka komputerowa za 40zł" - przy wymianie kompletu kół od 15.12.2013 do 31.2013 otrzymasz kupon ważny 6 m-cy na wykonanie profesjonalnej diagnostyki komputerowej z kasowaniem błędów oraz udokumentowanej wydrukiem za jedyne 40zł!!!.

"Ozonowanie za 50%" - przy wymianie kompletu opon, dezynfekcja ozonem 50% taniej! Promocja trwa do 31.12.2013.

"Darmowy test akumulatora" - przy zakupie kompletu opon wykonujemy profesjonalny test akumulatora w Państwa samochodzie - gratis. Wynik testu dokumentowany jest wydrukiem, który mogą Państwa zachować. Wynika z niego dokładnie jakie są zalecenia a więc czy akumulator jest dobry, czy należy go jedynie doładować, czy może konieczna jest jego wymiana. Promocja trwa 31.12.2013. Zapraszamy!

© Copyright 2024 Netcar SERWIS. Szablon: QuanticaLabs